Doughnut Czechia: Komunitní setkání

Online 08. 6. 2023, 11:00 - 12:30
Doughnut Czechia: Komunitní setkání

Zveme vás na jedno z pravidelných online setkání komunity lidí, kteří hledají cesty jak do reálné praxe dostat principy pečující ekonomiky založené na konceptu Doughnut Economics.

Setkání slouží ke sdílení aktuálních projektů, otázek a nápadů. Klademe důraz na otevřené prostředí a vzájemnou podporu.

Setkání je vhodné pro zástupce*kyně od veřejné správy přes neziskovky až po byznys

Platforma je otevřená pro každého, kdo má zájem o zodpovědný a udržitelný rozvoj. Nejlépe se na setkání budete cítit, pokud jste:

  • Starosta*ka velkého i malého města. Přemýšlíte, jak upnout strategický rozvoj vašeho města směrem k důstojnému životu všech obyvatel a zároveň přispět k mitigaci a adaptaci na změnu klimatu?
  • Majitel*ka, manažer*ka soukromé firmy. Hledáte, k jakým jiným než finančním cílům upnout smysl existence vaší organizace? Jak se z obecných konceptů a reportingu upnout ke konkrétním akcím a dopadovým aktivitám?
  • Ředitel*ka, manažer*ka neziskové organizace. Přemýšlíte, v jakých oblastech posílit odolnost vaší organizace? Hledáte nové spojence pro váš rozvoj?
  • Konzultanti*ky udržitelného rozvoje. Chcete si posílit své znalosti a najít nové partnery?

Průběh setkání:

  • 7 principů regenerativní a pečující ekonomiky
  • Novinky z mezinárodní skupiny Doughnut Economics Action Lab
  • Přehled uplynulých a plánovaných českých aktivit
  • Seznámení účastníků, přehled aktivit, nabídek a poptávek

Setkání organizuje designové studio Pábení, které se společně s řadou expertek a expertů v roce 2022 podílelo na adaptaci Doughnut Modelu do kontextu Česka.

čtvrtek 08. červen 2023

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Ostatní

11:00

12:30

Online

Přidat do kalendáře 08-06-2023 09:00 08-06-2023 10:30 Europe/Prague Doughnut Czechia: Komunitní setkání Jedno z pravidelných online setkání komunity lidí, kteří hledají cesty jak do reálné praxe dostat principy pečující ekonomiky založené na konceptu Doughnut Economics. -
Klimatická koalice