ZRUŠENO: Jak na udržitelnější (nejen!) skautské akce?

Praha Skautský institut na Staromáku 01. 6. 2023, 18:00 - 20:00
ZRUŠENO: Jak na udržitelnější (nejen!) skautské akce?

AKCE JE ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENA. OMLOUVÁME SE ZA PŘÍPADNÉ KOMPLIKACE!

Zajímá Tě, jak organizovat (nejen!) skautské tábory, výpravy, velké akce tak, aby byly šetrnější vůči přírodě i lidem? Přijdi s námi diskutovat své otázky a výzvy, sdílet inspiraci a oslavit vydání tištěné verze Příručky udržitelných skautských akcí PUSA PRO SVĚT. Otevřené setkání zahájíme malou oslavou a představením příručky (co se v ní dočtete, k čemu je, není a proč málem nebyla). Většinu setkání pak věnujeme vzájemnému sdílení zkušeností a diskuzi otázek, které přinesou účastníci a účastnice. Vybereme je na místě podle zájmu těch, kdo dorazí (budeme pracovat tzv. metodou open space).

  • Nejsi skaut/ka? Nevadí! Na akci vítáme lidi z různých prostředí. Rozmanitost zkušeností je pro tento formát výhodou!
  • Zaroveň platí, že předchozí zkušenosti nejsou potřeba - zvídavost a zájem o téma udržitelnosti a/nebo jak s ním pracovat ve výchově stačí.
  • Pokud si chceš ze setkání odnést co nejvíc, připrav si témata, která by jsi rád/a probrala!
čtvrtek 01. červen 2023

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Workshop

18:00

20:00

Skautský institut na Staromáku

Staroměstské náměstí 4/1, Praha 1 - Staré Město, Česko Praha

Přidat do kalendáře 01-06-2023 16:00 01-06-2023 18:00 Europe/Prague ZRUŠENO: Jak na udržitelnější (nejen!) skautské akce? Otevřený workshop pro začatečníky i matadory organizace udržitelných akcí spojený s představením a křestem příručky PUSA pro svět. Přijď si pro inspiraci nebo nasdílet své úspěchy i neúspěchy. Skautský institut na Staromáku
Klimatická koalice