Klimalování na Velkomoravské

Olomouc Velkomoravská 11. 6. 2023, 13:00 - 17:00
Klimalování na Velkomoravské

Milí obyvatelé Olomouce a okolomouce

Rozhodli jsme se pro Vás uspořádat veřejné malovaní MURALU v rámci „TÝDNE PRO KLIMA“ a Vy se můžete zapojit také Malování proběhne v neděli 11. 6. 2023 od 13:00. Malovat budeme na Velkomoravské ulici poblíž křižovatky s Rooseveltovou, konkrétně tady: https://mapy.cz/s/camozunoba.

Barvy a štětce zajistíme. Pokud však máte doma staré barvy a štětce, vemte materiál s sebou Nemáte zrovna umělecké "talenty"? Nevadí, malování bude organizovat zkušený malíř. Pojďte přidat svou ruku k dílu!

Vysledkem bude mural připomínající všem okolo j(e)doucím, že "beZE MĚ nepřežiješ" Proč zrovna toto "tragické" poselství? Již nyní lidská průmyslová činnost závažně a možná nezvratně narušuje environmentální rovnováhu na celé planetě Zemi. Kolaps globálního klimatu způsobuje probíhající 6. masové vymírání živočišných i rostlinných druhů a nekončící řetězec přírodních katastrof. I lidstvo je na seznamu ohrožených druhů, pokud nebudeme zavádět razantní mitigační a adaptační opatření. Viz https://faktaoklimatu.cz/temata/klimaticka-zmena

Akce se koná také za účelem budování komunity ekologicky smýšlejících občanů, kteří chtějí aktivně utvářet budoucnost svou i našeho města.

neděle 11. červen 2023

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Workshop

13:00

17:00

Velkomoravská

Ulice, Olomouc, Česko Olomouc

Přidat do kalendáře 11-06-2023 11:00 11-06-2023 15:00 Europe/Prague Klimalování na Velkomoravské Malování muralu s klimatickou tematikou - upozornění na důležitost klimatické krize a nepřítomnost tématu v městském prostředí. Velkomoravská
Klimatická koalice