Koučování zdarma v rámci Týdne pro klima

Online 05. 6. 2023, 09:00 - 08. 6. 2023, 17:50
Koučování zdarma v rámci Týdne pro klima

SNIŽUJME POTŘEBY, NEJENOM SPOTŘEBU!Koučování v rámci Týdne pro klima zdarma na téma ochrana klimatu a trvale udržitelný život.

Jsem kouč a mentor, mým srdečním tématem je trvale udržitelný život. Věřím, že každý z nás může přispět k pozitivnímu vlivu na životní prostředí a společnost jako celek. Proto jsem se rozhodl v rámci Týdne pro klima nabídnout koučování zdarma, a to v termínu 5. a 8.6.2023.Moje přístupy k trvale udržitelnému životu jsou založeny na permakultuře, což je designový systém pro udržitelná lidská sídla a zemědělství. Permaktultura se snaží využít zdroje co nejefektivněji a minimalizovat negativní vliv na přírodu. Souvisí s principy lokálnosti, synergie, diverzity.Klimatická změna je aktuálně jednou z největších výzev, kterým čelíme. Každý z nás může přispět k řešení tohoto problému, ať už jde o snížení spotřeby energie, minimalizaci odpadu nebo podporu ekologických a udržitelných projektů. Cílem mého koučování je pomoci vám najít způsoby, jak být aktivním řešitelem klimatické krize a zároveň žít naplněný život v souladu s přírodou.V rámci CLIMATE COACHING ALLIANCE se sdružují kouči s citem pro udržitelný život z celého světa. 15.5. začíná i česká a slovenská sekce. #energieNabízím vám svou zkušenost a znalosti, které jsem získal v oblasti permakultury a trvale udržitelného života. Během koučování se zaměříme na vaše osobní cíle a potřeby a společně najdeme způsoby, jak zlepšit váš vliv na životní prostředí a vaše vlastní blaho.Tuto nabídku koučování zdarma v termínu 5. a 8.6.2023 nabízím všem, kteří chtějí být aktivními řešiteli klimatické změny a zároveň žít naplněný a udržitelný život. Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mě a společně najdeme způsoby, jak být lepšími lidmi a aktivně přispět k lepšímu světu pro všechny.Více o mně na www.kouc.eu nebo www.grow2coach.czRezervace termínu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

pondělí 05. červen 2023

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Ostatní

05. červen, 09:00

08. červen, 17:50

Online

Přidat do kalendáře 05-06-2023 07:00 08-06-2023 15:50 Europe/Prague Koučování zdarma v rámci Týdne pro klima Koučování v rámci Týdne pro klima zdarma na téma ochrana klimatu a trvale udržitelný život. -
Klimatická koalice